Našou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť. Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch identických Apartmánoch Anika s celkovou kapacitou 12 lôžok (vrátane prísteliek), nachádzajúcich sa v prístavbe rodinného domu (jeden na prízemí a druhý na poschodí). Každý apartmán disponuje vlastným vchodom, dvomi 2-lôžkovými spálňami, spoločenskou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom, rozťahovacou pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre 2 osoby) a kuchynským kútom, vybaveným keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou oboch apartmánov je taktiež vlastná kúpeľňa s toaletou a možnosť bezplatného využívania WiFi pripojenia na internet.


Vo veľmi pekne upravenej záhrade s altánkom, hojdačkou, grilom aj terasou s posedením si môžu jednotlivci, páry, rodiny s deťmi, ako aj viacčlenné skupiny hostí vychutnávať ideálnu dovolenkovú atmosféru a ugrilovať si či poopekať rôzne dobroty. Zároveň tu je aj možné variť guláš či kapustnicu v pripravenom kotlíku (na ohnisku). Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore apartmánov.

Neváhajte a rezervujte si u nás dovolenku či predĺžený víkend už teraz a nezabudnite ani na svojich štvornohých priateľov, ktorí sú u nás takisto srdečne vítaní! Tešíme sa na Vašu návštevu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.